+420 776 279 059

Realitní služby pro prodávající

Jsme partnerem realitní sítě UNITED REAL & partners.
Zajistíme Vám kompletní profesionální realitní servis při prodeji Vašeho bytu, domu, pozemku či jiné nemovitosti. Zbavte se starostí a nechte to na nás ...

                                                                                         Designed by Freepik

Nabízíme Vám:

- prodej Vaší nemovitosti za maximální tržní cenu

- inzerce na více jak 50-ti realitních serverech pro rychlý prodej Vaší nemovitosti

- bezpečný prodej nemovitosti

- ušetříme Vám čas

- tržní odhad nemovitosti ZDARMA

- profesionální fotografie k té nejlepší propagaci Vaší nemovitosti

- videoprohlídka nemovitosti

- 3D plánky Vaší nemovitosti

- homestaging za spolupráce s bytovým designerem

MAXIMÁLNÍ TRŽNÍ CENA

Jen kvalitní propagace Vaší nemovitosti spočívající v profesionálním nafocení Vaší nemovitosti spojené v některých případech se službou homestaging dokáží Vaši nemovitost prodat za co nejvyšší cenu. Když to spojíte s profesionálem, který ví jak na to, je to ideální spojení k tomu, jak získat maximum z prodeje Vaší nemovitosti.

INZERCE

Inzerujeme na více jak 60-ti inzertních serverech, našimi partnery jsou zejména: www.sreality.cz, www.reality-idnes.cz, www.hyperreality.cz, www.realitymix.cz, www.ceskereality.cz, www.realhit.cz, www.domybytypozemky.cz aj.

BEZPEČNÝ PRODEJ NEMOVITOSTI

Naše realitní kancelář je členem Realitní komory ČR a Realitní aliance ČR. Rádi Vás přesvědčíme o tom, že prodávat nemovitosti lze poctivě a s plným nasazením. Kupní cenu je možné uhradit do advokátní, notářské nebo bankovní úschovy. Prodávající má plně hrazenou advokátní úschovu u prověřené advokátní kanceláře.

UŠETŘÍTE SVŮJ ČAS

-  tím, že svěříte veškeré starosti s prodejem do našich rukou. Můžete využít předání klíčů a vše je pak jen na nás. Budeme Vás potřebovat až při podpisu příslušných smluv při realizaci prodeje budoucímu majiteli.

TRŽNÍ ODHAD NEMOVITOSTI

Stanovení tržní ceny je základ pro úspěšný prodej Vaší nemovitosti. Je to vodítko k nastavení správné prodejní ceny, tak aby se Vaše nemovitost nestala neprodejnou. Napište si o svůj tržní odhad ZDARMA...

PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE

Opravdu věříte, že pěkné fotografie nejsou potřeba?  Jsou a velmi, protože jen kvalitní nafocení Vaší nemovitosti Vám přinese jednak více peněz, ale také rychlý prodej budoucímu kupujícímu. Ke kvalitní prezentaci nemovitostí využíváme jednak profesionálního fotografa, ale také profesionální vybavení.

VIDEOPROHLÍDKA

Jen málo co umí na webu tak zaujmout, jako videoprohlídky. Videoprohlídka nemovitost maximálně přiblíží k potencionálním zájemcům. Většina zájemců ji shlédne celou narozdíl od fotografií, a tím je může zaujmout i pohled, kterého by si u fotografií vůbec nevšimli.

3D PLÁNEK

- umí přiblížit zájemcům dispozici nemovitosti.

HOMESTAGING

- je služba, která má za úkol maximálně zatraktivnit nemovitost budoucím zájemcům. Home designer upraví nemovitost k nafocení, tak aby byla atraktivní pro největší okruh zájemců. Protože i útulnost prodává...