+420 776 279 059

Reference

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Zanechte nám zde prosím Vaše hodnocení našich služeb :-). Vážíme si každého komentáře. Pozitivní potěší, negativní přispěje k vylepšení našich služeb. Děkujeme. Váš tým QVERA reality.

Tým QVERA reality

Číst 3211 krát Naposledy změněno neděle, 11 červen 2017 20:23

2 komentáře

 • Odkaz Komentáře Skalníkovi úterý, 20 únor 2018 22:48 napsal(a) Skalníkovi

  Dobrý den. Využili jsme v posledním roce tuto realitní kancelář dokonce dvakrát - a to na základě velmi pozitivní zkušenosti, kdy jsme hledali nové bydlení. Profesionální, dovolím si říci nadstardandní, přístup k nám jako klientům, vše co byl domluveno bylo naplněno. Když jsme potřebovali se poradit, ev. řešit i jiné s koupí nemovitostí spojené administrativní úkony, nic nebyl problém a vyšlo se nám vstříc. Vše bylo obdobné i v druhém případě. Nezbývá nic než doporučit! Dobrá práce...

  Nahlásit
 • Odkaz Komentáře Burešová Radka úterý, 18 červenec 2017 18:38 napsal(a) Burešová Radka

  Dobrý den , ráda bych se podělila o zkušenost s touto realitní kanceláří. Makléři, se kterými jsem spolupracovala měli velmi profesionální a proklientský přístup. Jsou korektní k oběma stranám , jak k prodávajícím , tak kupujícím. Za dobu několikaměsíční spolupráce jsem nezjistila, že by došlo k podání nepravdivých informací či snaze o nečestné jednání. Problémy byly řešeny vždy co nejdříve . Přes Qveru jsem kupovala nemovitost. Ani po ukončení prodeje jsem nebyla odmítnuta při žádosti o radu či pomoc. Když jsem ,již po prodeji a tedy i vyplacení provize realitní kanceláři , potřebovala pomoci se zařízením převodu plateb za elektřinu, bylo mi velmi vstřícně okamžitě pomoženo. S čímkoli se ještě nyní - 3měsíce po prodeji na kancelář obrátím, vždy se mi snaží pomoci, pokud je to v jejich možnostech . Pokud bych ještě někdy řešila další nákup či prodej nemovitostí s důvěrou bych se na tuto kancelář obrátila. Nejedná se o moji první zkušenost s realitní kanceláří, ale tato je zajisté nejlepší. Prodej nemovitosti byl komplexní službou včetně vyřizování hypotéky , zařizování veškerých právních , úředních dokladů s velkou znalostí problematiky daných makléřů.
  Tímto bych chtěla i oběma makléřům poděkovat.
  S pozdravem Burešová

  Nahlásit

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.